بارگذاری

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک بی ضرر :


روش لیپوماتیک ( بدون عمل جراحی ) جدیدترین روش تخلیه چربی از بدن با نتیجه ای کاملا متفاوت و باور نکردنی در مقایسه با سایر روش های تخلیه چربی مثل ساکشن ویا لیپولیزر است.

 

تفاوت روش لیپوماتیک با لیزرهای لاغری  :


لیپوماتیک برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران، ساق پا و اطراف زانو، ناحیه پشت، غبغب ، بازوو تقریبا تمام نواحی بدن استفاده می شود.

لیپوماتیک روش لیپوساکشن ،خارج کردن چربی های منطقه ای و موضعی با قدرت مکش است. در روش لیپوساکشن نیاز به بستری و بیهوشی عمومی بود و حجم چربی کمتری خارج می شد و میزان خونریزی تورم ودرد بیشتر بود ، ضمناً بیمار تحت بیهوشی عمومی و خطرات آن قرار می گرفت و احتمال آمبولی نیز بیشتر بود و بیمار حدود یک سایز کم می شد.
روش اولتراسونیک ، چربی با قدرت امواج گرمایی شکسته و سپس با دستگاه مکش خارج می شد ،‌این روش هم به علت اثرات گرمایی می تواند باعث سوختگی و از دست رفتن پوست و سوختگی بافتهای عمقی شود.
در روش لیپولیزر اول مایع تزریق میشود سپس به کمک لیزربافت چربی شکسته میشود و بصورت چربی مایع خارج می شود، مشکلات ناشی از استفاده از دستگاه های لیزر غیر استاندارد باعث سوختگی پوست و یا فیبروز و سفت شدن منطقه اى زیر پوست و ناصافی سطح پوست است. امکان فیبروز در بافت زیر پوست وجود دارد.

 

درروش لیپوماتیک، سلول های چربی، ابتدا توسط حرکات لرزشی کانولا ( نه اشعه و یا حرارت) تخریب شده سپس  به آرامی و بدون درد و خونریزی توسط  دستگاه از بدن خارج می شود.
این روش از بافت های حساس بدن (اعصاب، رگهای خونی، ماهیچه ها) محافظت میکند. باعث سفت شدن پوست و رفع سلولیت و کاهش سایز میشود. مناسب برای خانم هایی زایمان نداشته اند.
آواتار نویسنده

درباره نویسنده

افزودن دیدگاه0