بارگذاری

درباره ما

درباره رسانه پزشک ایرانی :

شاید برای شما پیش آمده باشد که در شرایط حیاتی به دنبال یک پزشک خاص باشید و یا بخواهید در مورد مکان و ساعات ویزیت یک پزشک خاص اطلاعات به دست بیاورید. پزشک ایرانی به شما کمک می کند تا بتوانید پزشک مورد نظر خود را بیابید. وجه تمایز پزشک ایرانی در این است که به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین پزشک ٬ بهترین پزشک متخصص ٬ بهترین کلینیک ٬ بهترین بیمارستان ٬ بهترین فوق تخصص  را بیابید. و این امر ممکن نیست مگر با همکاری شما عزیزان . با ثبت نظر خود و معرفی بهترین پزشک های ایرانی و بهترین دکتر کمک در بالا بردن سطح سلامت کشور کنید.

پزشک ایرانی پزشک ایرانی درباره ما telegram Pezeshkeirani Banner

 

بهترین پزشک متخصص  و فوق تخصص:

 

برای نسخه ی اولیه ی وب سایت پزشک ایرانی کارت های ویزیت پزشکان جمع آوری شد و اطلاعات تمام پزشکان جمع شد. با استفاده از همین اطلاعات نسخه ی الویه ی پزشک ایرانی در سال ۱۳۹۶ راه اندازی شد.
شاید شنیده باشید که تیم  رسانه پزشک ایرانی با تجربه ای که در مدت پنج سال در حوزه ی وب داشته است تمام فاکتورهای لازم را در جهت طراحی و استفاده ی اسان از یافتن پزشکان و از طرفی در جهت بهینه سازی موتورهای جستجو در نظر گرفته است. . رسانه پزشک ایرانی قصد کرده ایم بانک اطلاعاتی پزشکان دیگر مراکز استانی را نیز در وب سایت ثبت کنیم با این نیت که همه ی مردم کشورمان توان این را داشته باشند به راحتی به پزشک مورد نظر خود دسترسی بهتری داشته باشند . با افتخار اعلام می کنیم پزشک ایرانی برای تمامی کاربران عزیز رایگان است.

 

بهرین بیماستان و کلینیک در رسانه پزشک ایرانی:

نکته ی حائز اهمیت این است که بسیاری از بیماران کشورهای همسایه مثل عراق که زبان کرد و عرب دارند به بهترین پزشکان ایران مراجعه می کنند. با در نظر گرفتن این نکته که بخش های درمانی در جهت جذب بیشترین تعداد بیماران کشورهای همسایه در آینده ای که دور هم نیست نسخه کردی و عربی وب سایت و اپلیکیشن موبایل پزشک ایرانی را در نظر بگیریم.
اگر بخواهیم در مورد کارایی این سامانه بگوییم باید توضیج بدهیم رسانه پزشک ایرانی می توانید پزشکان متخصص و فوق تخصص مد نظر خود را جستجو کنید. ما اطلاعات بهترین پزشکان ایرانی را به صورت کامل از قبیل نام دکتر ،ساعت کاری ، طرف قرار داد با بیمه ، شماره تماس و آدرس کامل دکتر به همراه نقشه گوگل مپ پزشک را در اختیار شما قرار می دهیم. علاوه بر همه ی این ها کاربران پزشک ایرانی می توانند به پزشکان امتیاز بدهند با اینکار می توانند بهترین دکتر متخصص  ٬ بهترین فوق تخصص را انتخاب کنید. و به دیگران هم بهترین پزشک یا بهترین کلینیک را معرفی نمایید. و مهم تر از همه این است که چون پزشکان بر اساس نظر شما انتخاب شده اند. با اطمینان کامل بهترین پزشک و بهترین دکتر  را بیابید.